Reference

Na internetu podnikám od roku 2008 a posbíral jsem za tu dobu nespočet zkušeností. Výběr těch největších a nejaktuálnějších naleznete níže.

Tipli

tipli

V Tipli od roku 2018 vedu online marketing a pomáhám projektu v růstu na mezinárodním poli. To mi umožňuje posouvat se rychlostí, jako nikdy doposud.

VímVíc

VímVíc logo

Ve VímVíc.cz pomáhám od roku 2017 na pozici projektového manažera s celkovou správou a rozvojem projektu. Neustále se zde posouvám v oblastech inbound marketingu a celkového projektového managementu, kde mám díky skvělému vedení firmy možnosti ovlivňovat další směřování celého projektu. To vše navíc v prostředí startupu, které je neskutečně živé a každý den přináší nové výzvy.

Celý projekt roste o desítky procent měsíčně a hlavně díky skvělým lidem kteří zde pracují růst jen tak něco nezastaví. VímVíc je v oblasti HR a employer brandingu stále významnějším hráčem a věřím, že jeho růst bude pokračovat. Nově firma expandovala také na Slovensko pod jménem Ekariéra.sk.

Ipsos

Ipsos logo

V Ipsosu jsem od roku 2015 přes 2 roky pracoval na pozicích Account Manager a Senior Research Executive v oddělení Customer Experience Management (CEM). Díky Ipsosu jsem se neuvěřitelně osobně i pracovně posunul a měl jsem díky němu možnost spravovat kompletně výzkumy zákaznické zkušenosti pro největší české firmy od prvního zadání, přes analytické zpracování dat až po prezentaci klientovi.

Vlastní projekty

Výběr vlastních aktivních projektů, které se mi podařilo vybudovat od úplného začátku a naučit se na nich z mnoha úspěchů i chyb za celou dobu jejich provozu.

dárky logo

gk logo

linksqueen logo

Další reference

Pro tyto a mnohé další firmy jsem pomáhal se strategickým nastavením online marketingu i realizací konkrétních prvků inbound marketingu.

florea logo

philips logo

renault logo

citi logo

toyota logo

honda logo