Reference

Na internetu podnikám od roku 2008 a posbíral jsem za tu dobu nespočet zkušeností. Výběr těch největších a nejaktuálnějších naleznete níže.

Kaufino

Kaufino

Pro Kaufino.com jsem v letech 2022-2024 pomáhal s nastartováním celé letákové vertikály a s jejím postupný rozšířením do více než 40 zemí světa.

VímVíc

VímVíc logo

Ve VímVíc.cz jsem pomáhal od roku 2017. Nejdříve na pozici projektového manažera a později jako CMO se zodpovědností za marketing a provoz celého projektu.

Neustále jsem se zde posouval v oblastech inbound marketingu a celkového projektového managementu, kde jsem měl díky skvělému vedení firmy možnosti ovlivňovat další směřování celého projektu. To vše navíc v prostředí startupu, které je neskutečně živé a každý den přináší nové výzvy.

Nově firma expandovala také na Slovensko pod jménem Ekariéra.sk.

Tipli

tipli

V Tipli jsem v roce 2018 vedl online marketing a pomáhal projektu v růstu na mezinárodním poli. To mi umožnilo posunout se rychlostí, jako nikdy doposud.

Ipsos

Ipsos logo

V Ipsosu jsem od roku 2015 přes 2 roky pracoval na pozicích Account Manager a Senior Research Executive v oddělení Customer Experience Management (CEM). Díky Ipsosu jsem se neuvěřitelně osobně i pracovně posunul a měl jsem díky němu možnost spravovat kompletně výzkumy zákaznické zkušenosti pro největší české firmy od prvního zadání, přes analytické zpracování dat až po prezentaci klientovi.

Vlastní projekty

Od roku 2008 jsem založil a úspěšně prodal několik internetový obchodů. Dále provozuji několik služeb zaměřených na inbound marketing. Všechny projekty jsem budoval od úplného začátku a naučil jsem se mnoho na úspěších i chybách.

linksqueen logodárky logo

gk logo

Další reference

Pro tyto a mnohé další firmy jsem pomáhal se strategickým nastavením online marketingu i realizací konkrétních prvků inbound marketingu.

florea logo

philips logo

renault logo

citi logo

toyota logo

honda logo