O mně

Od malička se rád hýbu, neustále se vzdělávám, řeším udržitelnou efektivitu a osobní rozvoj s respektem k přírodě.

  • Od roku 2008 podnikám na internetu a zabývám se hlavně SEO a inbound marketingem. V poslední době také s přesahem do projektového managementu a business strategie. Více na stránce Služby.
  • Provozuji a spravuji několik internetových obchodů. Několik jsem jich již v minulosti také úspěšně prodal.
  • Vystudoval jsem  magisterský obor se zaměřením na obchod a management. Bakalářský obor se zaměřením na aplikovanou informatiku.
  • Momentálně se hýbu hlavně v Železné kouli a Pohyb je život.
  • Od roku 2017 se otužuji díky Haně Moravčíkové.
  • Běhám a dýchám pomocí Buteyko metody a Oxygen Advantage díky Otovi Kulhánkovi.

Srdcovky

Instagram

Twitter

"Sybil is the smartest garden companion around. Sybil can plant seeds, and keep weeds away from your garden, all on her own. Completely chemical free and no WiFi needed." https://www.kickstarter.com/projects/913123756/sybil-the-smart-garden-robot-powered-by-machine-learning/

Crypto is a very dangerous and adversarial place. If you are not careful, you risk having your valuable cryptocurrencies stolen from you.

I've compiled a thread on some security best practices that you can follow to stay safe. Read on below 👇👇

“Health is our natural state. It’s not supposed to be a struggle. We just need to get some of our modern ideas out of our heads and get out of our own way.”  https://betterhumans.pub/5-strategies-i-use-to-build-a-fierce-and-functional-body-in-the-modern-world-56f17fbfa1?source=social.tw

Načíst další...

Podporuji